De aanhouder wint……het IJsvogeltje


Het IJsvogeltje
Het IJsvogeltje stond al wat langer op mijn lijstje van vogels die ik nog eens wilde fotograferen. Al wel eens eerder voor de lens gehad maar toen vanaf een dusdanige afstand dat je het vogeltje nauwelijks kon zien.
Vanmorgen met mooi weer naar de vogelkijkhut Meenthebrug in de Weerribben gereden. Blijkbaar waren er meer op het idee gekomen om hier foto’s te gaan maken want het was er vrij druk. Toen ik aankwam had ik de ‘show’ van de visotter net gemist. De visotter laat zich hier ook regelmatig zien. Het IJsvogeltje liet nog even op zich wachten maar het geduld werd beloond toen ook het IJsvogeltje ten tonele verscheen. Met het zonlicht vanuit de juiste hoek bovenstaande foto’s kunnen maken. Leuk om ook mede blogster Jetske hier (toevallig) te ontmoeten.
Dit geluk had ik tot op heden dus nog nooit…. Vooral de eerste foto is heel mooi hoor.
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je Rudi !
LikeLike
Wowww dit zijn prachtige foto´s, Gelukkig dat het je is gelukt.
Het was leuk om elkaar te ontmoeten. Knap dat jij door had dat ik het was. 😀
LikeGeliked door 1 persoon
Ja, blij mee ! Heel leuk om je te ontmoeten. Heb je de visotter nog gezien?
LikeGeliked door 1 persoon
Niets meer gezien. Ik ben een kwartiertje na jou vertrokken.
LikeGeliked door 1 persoon
Het was ook wel erg druk en op een gegeven moment werd er veel geouwehoerd (sorry voor het woord).
LikeGeliked door 1 persoon
Ik kwam thuis en zei tegen mijn man dat het inmiddels een hangplek, pleisterplaats is geworden voor gepensioneerden. Op Urk noemen ze dat een leugenbankje. 😉
LikeGeliked door 1 persoon
Niet handig voor een kijkhut. Ik wilde bijna hardop vragen of ijsvogels en otters ook kunnen horen zoveel lawaai was er.
LikeLike
Ja daar leek het wel op, zoek dan een andere plek zou ik zeggen.
LikeGeliked door 1 persoon
Pingback: Een mistige ochtendwandeling (2) | Pe's fotoblog